Xxxdxdp 108cm 13,5 mm врв тврд јајце вратило скок стап со подароци технологија професионален знак
  • Неодамнешно

Xxxdxdp 108cm 13,5 mm врв тврд јајце вратило скок стап со подароци технологија професионален знак

DEN 694.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секој знак на базен доаѓа со врв и браник За играчи кои го ценат квалитетот и перформансите. Тој е дизајниран за удобност и одлична контрола. Анти-вибрација мулти-густина молекуларна пена и композитна цевка на воздухопловни влакна. Направете секој предниот дел да има помал трансфер на маса и кинетичка енергија. Секој знак на базен доаѓа со врв и браник. За играчи кои го ценат квалитетот и перформансите. Тој е дизајниран за удобност и одлична контрола. Анти-вибрација мулти-густина молекуларна пена и композитна цевка на воздухопловни влакна. Направете секој предниот дел да има помал трансфер на маса и кинетичка енергија. Се одликува со најновата технологија за зафаќање со високи перформанси за патување и удобност без напнатост и удобност. Билиард знак/снукер знак/знак за базен/девет cuepackage Вклучен : 1 * базен Cueplease разберете дека заради разликите во осветлувањето или компјутерските монитори, не можам да гарантирам дека фотографијата и вистинските бои се исти. отстапување од 1-2 см.

Structure:
1/2 Split Cue
Type:
Center Connector
Category:
Professional
Connector:
Stainless Steel
Butt socket:
maple
Length:
108cm
Weight:
11oz
Forearm:
Maple
Color:
as pictured
Application:
billiard cue/snooker cue/pool cue/nine cue
Package Included:
1 * Pool cue:
Please understand that due to differences in lighting or computer monitors, I cannot guarantee that the photo and actual colors are the same.:
Due to different measurement methods, there may be a deviation of 1-2 cm. :