4 пакувања, 1 мл/30мл мат стаклена суштина пумпа за лосион, шише, празен квадратен козметички контејнер, течен фондација база за диспензери со пумпа за притисок, злате
  • Неодамнешно

4 пакувања, 1 мл/30мл мат стаклена суштина пумпа за лосион, шише, празен квадратен козметички контејнер,

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

√ Вклучен пакет : 4 парчиња 30 мл замрзнато стакло шише со пумпа, 1 парчиња пластична пипета, 1 парчиња пластична инка √ Преносен дизајн докажан за протекување, лесен за носење и патување, удобен за употреба каде било, а исто така и еднократно и миење. √ Тешко и издржливо тело на замрзнато шише Одржувајте ја содржината свежа долго време за да спречите штетна светлина или загадување. √ Капакот обезбедува добра изведба на запечатување, не треба да се грижите за досадни и неуредни протекувања. √ Совршено за емулзија, суштина, миење на телото, основа, навлажнувачки лосион, шампон, крем за очи, мешавини на есенцијално масло и така натаму. √ Вклучен пакет : 4 парчиња 30 мл замрзнато стакло шише со пумпа, 1 парчиња пластична пипета, 1 парчиња пластична инка. √ Преносен дизајн докажан за протекување, лесен за носење и патување, удобен за употреба каде било, а исто така и еднократно и миење. √ Тешко и издржливо тело на замрзнато шише Одржувајте ја содржината свежа долго време за да спречите штетна светлина или загадување. √ Капакот обезбедува добра изведба на запечатување, не треба да се грижите за досадни и неуредни протекувања. √ Совршено за емулзија, суштина, миење на телото, основа, навлажнувачки лосион, шампон, крем за очи, мешавини на есенцијално масло и така натаму. Тип на ставка : Контејнер за лосион. Материјал : стакло (БПА бесплатно) Капацитет : 30мл, големина : 32мм*32мм*106mm/1.17 "; Вклучен пакет : 4 x стаклени шишиња со пумпа 1 x пластична инка 1 x Пластични пипети Совети за пипета : Гаранција за задоволство : По строгиот скрининг, производите се испорачуваат по положувањето на тестот. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги за време на употребата, не двоумете се да контактирате со нас (испратете е -пошта на Утромманер), ветуваме 100% наплата или замена, благодарен.