Човекот за чанти за машка чанта за мажи на Wykd, Машка торба за машка торба за кожни кожни раменици, торба за месинџер
  • Неодамнешно

Човекот за чанти за машка чанта за мажи на Wykd, Машка торба за машка торба за кожни кожни раменици, торба за месинџер

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кожа Земја како етикетирана. Новата интерпретација ја отфрла старомодната ригидност. Текстурата е мека и удобна, а текстурата е јасна. Повеќе прегради не се преполни за да го задоволат вашиот пакет и повторно пакување. Pocketебниот дел од задниот патент е поудобно за привремен пристап до предмети. помек отколку што мислите. Земја како етикетирана. Новата интерпретација ја отфрла старомодната ригидност. Текстурата е мека и удобна, а текстурата е јасна. Повеќе прегради не се преполни за да го задоволат вашиот пакет и повторно пакување. Pocketебниот дел од задниот патент е поудобно за привремен пристап до предмети. помек отколку што мислите. Новата интерпретација ја отфрла старомодната ригидност. Текстурата е мека и удобна, а текстурата е јасна. Моштите прегради не се преполни за да ги задоволат вашите џебови за пакет и повторно.softer отколку што мислите Производ Боја : Црна, сина, со композиција на кафеава боја : кожа, легура : 39*29.3*6cmpackage Вклучува : 1 паркицета : 1. Поради рачно мерење, дозволете грешка од 2-3%. Пред да понудите, проверете дали не ви пречи. Бојата може да варира како резултат на различни монитори, погледнете го вистинскиот производ. Поради рачно мерење, дозволената девијација на мерењето е 1-3 см.