Yyzzh Unicorong Flamingo ананас Банана сладолед Тропски палм лисја истегнат бебешки автомобил седиште за новороденчиња, новороденче, медицинска сестра, доење на доењето на д?
  • Неодамнешно

Yyzzh Unicorong Flamingo ананас Банана сладолед Тропски палм лисја истегнат бебешки автомобил седиште за новороденчиња,

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомобили и доилки ;. Материјал : 80% полиестер + 20% спандекс; висока еластична ткаенина, мека до Допир, еластичен и издржлив, лесен за чување и повеќенаменски и повеќенаменски; , ќебе, сонце, подлога за замена, итн. Тоа е подарок што е апсолутно популарен кај вашето бебе ;. Приватно и безбедно : Обезбедете покриеност од 360 °, чувајте го вашето бебе подалеку од комарци, ветер и дожд, странци; нека мајката удобно дојат во секое време , каде било, заштити приватност; мала и лесна по преклопувањето, лесен за носење;. Упатства за перење : измијте под 40 ℃ температура на водата, не исплакнете, суво, железо или суво чисто; ве молиме измијте го пред прво користете. Yyzzh Unicorn Flamingo Life Buoy Aneanaepple Aneanaepple Aneanaepple Banana Ice Cream Tropical Palm Leaf Summer Pattern Stretchy Baby Car Seat Cover Infant Canopy Nursing Covers Breastfeeding Cover Breathable Windproof Winter Scarf for Boys Girls[applicable scene] : car seat canopy, nursing scarf, shopping cart cover, baby stroller cover, high chair cover, Покриена пелена, медицинска сестра пончо, итн.3 " / 34 x 70 x 72 см; Целосно печатење на лице; Одговара на повеќето седишта за автомобили и доилки; Материјал : 80% полиестер + 20% спандекс; Висока еластична ткаенина, мека на допир, еластична и издржлива, лесна за складирање и повеќенаменска цел; разноврсна : повеќе-употреба на доење на доење, не само како корица на седиштето на автомобилот, туку и како покривка на количката, капакот на шетачот, висока покритие на столот, шал, шал, ќебе, сонце, подлога за замена, итн; Тоа е подарок што е апсолутно популарен кај вашето бебе; приватно и безбедно : Обезбедете покриеност од 360 °, кога вашето бебе спие во шетач или седиште за автомобили, обезбедете атмосфера пријателска, чувајте го вашето бебе подалеку од комарци, ветер и дожд, странци, странци, странци ; Нека мајката удобно дои во секое време, каде било, да ја заштити приватноста; Мала и лесна по преклопувањето, лесни за носење; упатства за перење : измијте под 40 ℃ температура на водата, не исплакнете, суво, железо или суво чисто; Ве молиме измијте го пред првата употреба.