THRECRT 72PCS AG-60 SG-55 WSD-60 Плазма сечење сечење на факелот Врвови за потрошувачки додатоци
  • Неодамнешно

THRECRT 72PCS AG-60 SG-55 WSD-60 Плазма сечење сечење на факелот Врвови за потрошувачки додатоци

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

30 парчиња спроводливи млазници 30 парчиња електроди. 10 парчиња порцелански млазници. 2 парчиња држачи. Fit AG-60 SG55 WSD-60 Плазма секач факел 30 парчиња спроводливи млазници 30 парчиња електроди 10 парчиња порцелански млазници 2 парчиња држачи.