Стакло со брз удар стаклена цевка осигурувачки комплет, Qiilu 100pcs 5 * 20мм комплет за цевка за стакло од автомобил 0.2A 0.5A 1A 2A 3A 5A 10A 15A 20A 30A цевки со пластична кутија
  • Неодамнешно

Стакло со брз удар стаклена цевка осигурувачки комплет, Qiilu 100pcs 5 * 20мм комплет за цевка за стакло од автомобил

DEN 130.56

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Различни вредности на ампери] - 10 различни вредности на ампере 05 A 1 A 2 A 3 A 5 A 10 A 15 A 20 A 30 A.100 парчиња стаклени цевки во еден сет ќе се продаваат заедно. [Широка апликација] - Погоден за уреди за домаќинства, електронски уреди, автомобили, метри, електронски играчки и така натаму, одлично за заштита на кола и безбедно работење. [Лесно за употреба] - Оние што се осигурувачи на стаклени цевки се спакувани во чиста пластична кутија за чување на различни вредности на ампери и лесни за пристап. [Совршена замена] - Стаклена цевка ќе му овозможи на корисникот јасно да ја провери состојбата на осигурувачот внатре. [Услуга без загриженост] - Ние сме посветени на обезбедување квалитетни производи и одлична услуга по продажбата. Ве молиме, бидете сигурни да купите и да ви посакам среќен живот. [Различни вредности на ампери] - 10 различни вредности на ампере 0.5 A 1 A 2 A 3 A 5 A 10 A 15 A 20 A 30 A.100 парчиња стаклени цевки во еден сет ќе се продаваат заедно. [Широка апликација] - Погоден за уреди за домаќинства, електронски уреди, автомобили, метри, електронски играчки и така натаму, одлично за заштита на кола и безбедно работење. [Лесно за употреба] - Оние што се осигурувачи на стаклени цевки се спакувани во чиста пластична кутија за чување на различни вредности на ампери и лесни за пристап. [Совршена замена] - Стаклена цевка ќе му овозможи на корисникот јасно да ја провери состојбата на осигурувачот внатре. [Услуга без загриженост] - Ние сме посветени на обезбедување квалитетни производи и одлична услуга по продажбата. Ве молиме, бидете сигурни да купите и да ви посакам среќен живот. Карактеристики : 100 парчиња осигурувачи на стаклена цевка во еден сет ќе се продаваат заедно. 10 различни вредности на ампери 0.2А 0,5А 1А 2А 3А 5А 10А 15А 20А 30а. Сите осигурувачи се уредно распоредени во пластична кутија за лесен пристап. Стаклената цевка ќе му овозможи на корисникот јасно да ја провери состојбата на осигурувачот внатре.