Spigen S380 дизајниран за AirPods Max Stand/Magsafe Charger [Charger не е вклучен] - Премиум алуминиум Двојна слушалка штанд компатибилен со моделите на iPhone 14/13/12 - Space Grey
  • Неодамнешно

Spigen S380 дизајниран за AirPods Max Stand/Magsafe Charger [Charger не е вклучен] - Премиум алуминиум Двојна

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Grooved Mount за да ја одржите вашата мрежа да изгледа свежо Современ дизајн што го комплиментира секој простор. Вградено пристаниште за полнење во основата на штандот. Полначот не е вклучен. Стабилна на која било рамна површина со подлога за гел и се отстранува без остаток. Компатибилен со Air Pods Max и сите слушалки стојат со ширина на лентата за глава помалку од 1,5 инчи. Компатибилен со i Phone 14 Pro Max, i Phone 14 Pro, i Phone 14 Plus, i Phone 14, i Phone 13 Pro Max, i Phone 13 Pro, i Phone 13, i Phone 13 Mini, i Phone 12 Pro Max, i Phone 12 Pro, i Phone 12, i Phone 12 Mini. Grooved Mount за да ја одржите вашата мрежа да изгледа свежо. Современ дизајн што го комплиментира секој простор. Вградено пристаниште за полнење во основата на штандот. Полначот не е вклучен. Стабилна на која било рамна површина со подлога за гел и се отстранува без остаток. Компатибилен со Air Pods Max и сите слушалки стојат со ширина на лентата за глава помалку од 1,5 инчи. Компатибилен со i Phone 14 Pro Max, i Phone 14 Pro, i Phone 14 Plus, i Phone 14, i Phone 13 Pro Max, i Phone 13 Pro, i Phone 13, i Phone 13 Mini, i Phone 12 Pro Max, i Phone 12 Pro, i Phone 12, i Phone 12 Mini.