Nokmopo жени јакни женски модни модни зимски лабави плишани плишани долги ракави патент џеб со качулка
  • Неодамнешно

Nokmopo жени јакни женски модни модни зимски лабави плишани плишани долги ракави патент џеб со качулка

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ткаенина - Оваа надворешна облека е направена од 75% полиестер и 25% ткаенина за памучна кожа Лесната ткаенина е мека, а не гледана, истегната ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во цела сезона. Карактеристики : карирани фланели јакни за жени/палки за жени/јакна од шега, жени/долги ракави/спуштете јака/преголема карирана кошула/јакна во стил на бобија/класичен проверен/четки за џебови/странични џебови/Обични лабави/манжетни/Гроздобер/Шак Јакна жени/палто на корпорации/женски кошули и блузи/кашмирски палто/блузи со долги ракави за жени/жени Кордура/Кордурај јакни за жени. Дизајн : Опуштено вклопување, јака од лаптоп, дизајн на блок во боја, плоча за предни копчиња, пријатно и меко носење, женски обичен стил класичен карирана волна мешавина. Повод : исечената комунална јакна е погодна за секојдневно носење, работа, улично носење, шопинг, забава и датум, итн; Одлично за сите сезони, пролет, кул летни ноќи, есен и зима, ве одржува топло и стилски. Стилското копче до Кордурој јакна е совршен избор за вашето секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, клуб, забава, датуми и сите други прилики во Пролет, есен и зимска постава. Material : Women's Casual Cropped made of polyester Great for all seasons, spring, cool summer nights, autumn and winter, keeps you warm and stylish.The stylish button up corduroy jacket is perfect choice for your daily wear, outdoor activities, shopping, club, забава, датуми и какви било други прилики во пролет, есен и зимска постава. Материјал : женски обичен исечен изработен од полиестер и фланел, супер мека и лесна карирана јакна за жени.Коттон и полистер, мека, мала тежина и удобна. Удобна ткаенина, правејќи да се чувствувате утеха цел ден. Внимание : Машинско миење или ладно миење на рацете. Ве молиме, прочитајте ја препораката за големина внимателно пред да нарачате. Основите може да се појават малку поразлични преку веб -страницата поради компјутер, но не грижете се, само малку. Ви благодарам многу што го избравте нашиот производ, нема да зажалите! Табелата со големина на сликата е вистинската должина на врвовите, изберете ја големината според неа. Зимска јакна жени сина јакна жени светло јакна жени жени зимски палто чист мантил за жени за жени замор јакни за жени мини фустан јакна кафеава пуфтер јакна плус големина отворена водоотпорна јакна искинати врвови за жени плус големина црн фустан, жени ров ров ров, женски јакни со црна качулка, долга црна јакна. Целосна патент јакна Зимски палто палто палто, жени виолетова пуферка јакна јакна од палто, жени костуми јакна урбани јакни за жени руфле јакна наредени тексас јакна жени памук јакна од мантил, долги палта за жени црна атлетска јакна жени дами качулка дама дама и јакни плус големина цевка со големина цевка врвови за жени тексас јакна жени извидник надворешна облека, подуена јакна лепенка, изобилна јакна, пуфтер јакна женски волна ров палто жени црни спортски палто водоотпорни јакни за жени. јакна од шекети жени термичка јакна Puffer јакна лесна руно јакна проверка јакна жени светло зимска јакна жени женски пуфери јакни јакни обична тренингот патент јакна жени воена тактичка јакна сина плус големина врвови за жени твид јакни за жени моден тен ров палто раб, светло зимски јакна жени половина половина половина Долна јакна кафеава ветерница јакни за жени тешка водоотпорна јакна Jeanан култура јакна жени црвена варситична јакна атлетска поштенска јакна жени доктор. Медицинска јакна Светло пуферка јакна волна палта за жени плус големина тен тен лабораториски палто за чистење јакни за жени поштетни јакни со тежина за жени за жени, спортски дожд јакна женски појаси палто штала јакни за жени плус големина жолта костум јакна јакна Дожд јакна со долга костум јакна за жени за жени јакна од руно јакна жени обични спортски палто жени за жени кратка бела подуена јакна женски единечен града ров палто меки палто сина ветробраница јакна жени готвачки јакни розови.