Wxxgy чадор стоеше ковано железо со голем капацитет кутија за чадор за хотели за домаќинства Sto26 28 чадори
  • Неодамнешно

Wxxgy чадор стоеше ковано железо со голем капацитет кутија за чадор за хотели за домаќинства Sto26 28 чадори

DEN 686.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : (Приближно) 51x24x49cm, ве молиме бидете сигурни да купите, штандот за чадор ќе ве направи задоволен, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно да одговорите на вашите прашања Мултифункционален штанд за чадори : Покрај столбовите чадори, може да складира и чадори за виткање. Домови, но и во канцеларии, ресторани, училишта, итн. Поддршка за одвод : Има фиксен мијалник на дното, кој може да акумулира капки вода што ги носи чадорот, да ја спречи рамка на чадорот да 'рѓа и да ја задржи земјата чиста. Современ дизајн : Овој лесен штанд за чадор има стилски и модерен дизајн, кој ќе изгледа одлично во декорацијата на вашата врата. Тоа ќе го држи и го организира вашиот чадор совршено. Цврст метал : Металната рамка за чадор користи процес на печење со висока температура, по марината, не е лесно да се 'рѓа, не е лесно и може да се користи долго време. Големина : (Приближно) 51x24x49cm, ве молиме бидете сигурни да купите, штандот за чадор ќе ве направи задоволен, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно да одговорите на вашите прашања. Мултифункционален штанд за чадори : Покрај столбовите чадори, може да складира и чадори за виткање. Домови, но и во канцеларии, ресторани, училишта, итн. Поддршка за одвод : Има фиксен мијалник на дното, кој може да акумулира капки вода што ги носи чадорот, да ја спречи рамка на чадорот да 'рѓа и да ја задржи земјата чиста. Современ дизајн : Овој лесен штанд за чадор има стилски и модерен дизајн, кој ќе изгледа одлично во декорацијата на вашата врата. Тоа ќе го држи и го организира вашиот чадор совршено. Цврст метал : Металната рамка за чадор користи процес на печење со висока температура, по марината, не е лесно да се 'рѓа, не е лесно и може да се користи долго време. Материјал : Метализа (приближно) : 51x24x49cmsimple модерен графички чадор. Тоа не е само едноставен и модерен, туку и добро проветрен за да го олесни сушењето на чадорот. , Ние ќе ви служиме на време, ви благодарам за разбирањето.