Алуминиум моторцикл велосипед, филтер за гориво со бензин, спречете ги нечистотиите нафта цевка
  • Неодамнешно

Алуминиум моторцикл велосипед, филтер за гориво со бензин, спречете ги нечистотиите нафта цевка

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Алуминиум моторцикл филтер за филтрирање на масло од бензин, филтрирање на гориво, спречете ги нечистотиите. Карактеристики на Производ : Нова генерација на бензински филтер, алуминиум на школка T6063, 304 млазница од не'рѓосувачки челик, долг издржлив, силен магнетски филтер од не'рѓосувачки челик, заштитен мотор за да се спречи оштетување на нечистотиите. Алуминиум моторцикл филтер за филтрирање на масло од бензин, филтрирање на гориво, спречете ги нечистотиите. Карактеристики на Производ : Нова генерација на бензински филтер, алуминиум на школка T6063, 304 млазница од не'рѓосувачки челик, долг издржлив, силен магнетски филтер од не'рѓосувачки челик, заштитен мотор за да се спречи оштетување на нечистотиите. Применливи производи : Универзална (вклучително и мотоцикл со големи поместувања) Количина на производи : Еден производ материјал : T6063 Алуминиумска легура -304 не'рѓосувачки челик - флуор гума - јадро на филтер за не'рѓосувачки челик + силно магнетско - стакло со висока јачина - чист бакар. Боја на производот : Црвена и црна двојна боја Додатоци за појавување на производи : 60см масло цевка (OD : 9mm / ID : 5мм Дебелина : 4мм) 2*Кабелска вратоврска.