Мајчинство зимска медицинска сестра кошула за доење за жени со долги ракави кои дојат до врвовите за породилно
  • Неодамнешно

Мајчинство зимска медицинска сестра кошула за доење за жени со долги ракави кои дојат до врвовите за породилно

DEN 31.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заштедете 35% на 1 од секои 2 квалификациски артикли што ги купувате понудени од Lucktop врвови на култури под 5 долари. Детали за испорака : Испорака 5-10 дена. Затворање на топла продажба. Почитувани убави жени, ве молиме, забележете ја табелата со големина, предлагаме да купите една поголема големина поголема. Женски долги ракави карирани качулки кошули со јакна од страна Момче копче надолу кошули со долги ракави блузи врвови женски четкани карирани кошули со долги ракави фланел лапел копче надолу од кардиган дечко момче шалки јакна палто. четвртина палтовер, жени половина поштенски пулвер, женски пуловер, шупнат од капчиња плетени со цврста боја, долги ракави култури, гроздобер улична облека, четвртина, палто пулвер, пулвер, женски пуловер, шупнат од капчиња, плетени со цврста боја, долги ракави, со долги ракави, земјоделски култури, врвови за ракавици за џемпери за џемпери за жени 1 /4 Zip Pullover Women Womenkerter Zip Pullover Pullover Hoodie Women 1/4 Zip Pullover Women Womens Quarter Zip Pullover женски дуксери пуловер. Женски долги ракави медицински сестри врвови кукавички врат худи погласена маичка за медицински сестри за доење на доилки со долги ракави кошула случајна доење врвна маичка за женски жени руно породилно, ние ќе ви одговориме во рок од 321 часа. ❀ ❀ ❀ ❀ ❀ Прашања и одговори на клиентите ❀ Прашање : Колку треба да биде голем фустанот? ❀ Одговор : Се препорачува да купите една или две големини нагоре. ❀ ❀ Прашање : Од кој материјал е направен оваа кошула? ❀ Одговор : Вели дека е мешавина од полиестер и памук. ❀ ❀ Прашање : Колку време траеше испораката за ставка? ❀ Одговор : Го добив за 7-15 дена без проблеми. ❀ ❀ Прашање : Дали ќе избледи по повторените миења, дали ткаенината ќе се зацврсти? ❀ Одговор : Ткаенината е мека и затегната. Но, убаво и меко. Големина : Голема боја : Промоциите за 01 ~ ~ може да варираат во зависност од големината/бојата.