Aladrs Nylon Strap компатибилен со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm, спортски рачен зглоб за iWatch Ultra Series 8 7 6 5 4 3 2 1 SE
  • Неодамнешно

Aladrs Nylon Strap компатибилен со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm, спортски рачен зглоб

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Затворање на тока ① 38мм/40мм/41мм Американски знаме за гледање на знамиња за Apple Watch Series 8 Series 7 (41mm), SE/Series 6 Series 5 Series 4 (40mm), за i Watch Series 3 Серија 2 Серија 1 (38mm). ② 42мм/44мм/45мм/49мм Американско знаме за гледање на знамиња за Apple Watch Ultra (49mm), Серија 8 Серија 7 (45мм), СЕ/Серија 6 Серија 5 Серија 4 (44мм), за i Watch Серија 3 Серија 2 Серија 1 Серија 1 (42мм ). ③ 9 метални воздушни дупки за подесување, лесно можат да ја прилагодат големината на опсегот за часовници за да одговара на 6,49 " - 8,85" (165мм - 225мм) зглобот удобно. ④ Stripe Watch Band користи висока перформанси ткаена најлон финиш. Нежните, без мирис, не згаснува, удобно и дише. ⑤ Дизајнирано со елементи на американско знаме. Може да даде модерен и привлечен изглед на вашата секојдневна работа, забава и социјална пригода.