Genustech g-coar 95 stemp stemp на адаптерски прстен, 95мм за GMPB
  • Неодамнешно

Genustech g-coar 95 stemp stemp на адаптерски прстен, 95мм за GMPB

DEN 383.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Родот gensенот g-coar 95 прицврстувач на адаптер за леќи со барел со леќи со дијаметар од 95мм За употреба со родови производство на мат кутија (GPMB и GPMB-комплет). За елитната матна кутија, користете го родот Елита Gem-Coar-Coar-Coar 95mm, адаптер за прицврстување на адаптерот наместо тоа. Родот gensенот g-coar 95 прицврстувач на адаптер за леќи со барел со леќи со дијаметар од 95мм. За употреба со родови производство на мат кутија (GPMB и GPMB-комплет).