Американско знаме 3x5 инчи нелепливи прозорци - изработени во САД -
  • Неодамнешно

Американско знаме 3x5 инчи нелепливи прозорци - изработени во САД -

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 "x 5" во големина Одлично за секаков вид прозорец (за употреба само од внатрешноста на прозорецот). Долго време без загриженост стап. Нелепливо лесно отстрането - не остава леплив остаток. Направено во САД. 3 "x 5" во големина. Одлично за секаков вид прозорец (за употреба само од внатрешноста на прозорецот). Долго време без загриженост стап. Нелепливо лесно отстрането - не остава леплив остаток. Направено во САД. Направено е Декларации во САД. Ќе се држи одлично на стакло. Едноставно чиста површина и влажна декларација за заптивка.