Kurisumasu omedeto скриптен кошула за кучиња црна л
  • Неодамнешно

Kurisumasu omedeto скриптен кошула за кучиња црна л

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои. Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност. Изберете од различни големини и бои. Поли/памучна кошула без ракави за кучиња за секој ден носење, двојно зашиена на сите вистински места за удобност и издржливост!.