Облека Оливер - Класични шорцеви за пот - Машки салата за теретани со џебови, влечење, памук, удобни шорцеви
  • Неодамнешно

Облека Оливер - Класични шорцеви за пот - Машки салата за теретани со џебови, влечење, памук, удобни

DEN 998.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Архитектонска активна облека : Разгледани дизајни, безвременски естетски и иновативни методи на градба Подобрување на перформансите : Стилите може да бидат класични, но сите производи се изградени со употреба на најдобрите ткаенини за перформанси. Сите : Нашата опрема е разноврсна и прва функција, ослободувајќи ве да се движите без напор. Затворање на влечење. 100% шорцеви од памучна пот : Неодарка на атлетиката од стари училишта, нашите класични џемпери се ажурирани со 100% јапонски памук на супима што е дише, меко и трајно. Разновидни шорцеви : Без разлика дали се носат за да се опуштат во или како придружник на тренингот, овие шорцеви за пот имавте покриени. Willе ги сакате овие удобни шорцеви за обична вечера, прошетка со вашето куче, филмски ноќи дома или во боксерскиот ринг. Атлетичко носење : Едноставен стил со боксерски корени, нашите класични шорцеви за пот оставаат моќ - одете напред и дајте ‘ем тепање. Клучни карактеристики : џебови, отпорни на пилули, цело време, задржување на бојата и затворање на влечење. Затворање на влечење. 100% шорцеви од памучна пот : Неодарка на атлетиката од стари училишта, нашите класични џемпери се ажурирани со 100% јапонски памук на супима што е дише, меко и трајно. Разновидни шорцеви : Без разлика дали се носат за да се опуштат во или како придружник на тренингот, овие шорцеви за пот имавте покриени. Willе ги сакате овие удобни шорцеви за обична вечера, прошетка со вашето куче, филмски ноќи дома или во боксерскиот ринг. Атлетичко носење : Едноставен стил со боксерски корени, нашите класични шорцеви за пот оставаат моќ - одете напред и дајте ‘ем тепање. Клучни карактеристики : џебови, отпорни на пилули, цело време, задржување на бојата и затворање на влечење.