Уттулмарт дијамантско полирање за пескарење за мелење влошки за мелење 4 инчи решетка 100 за гранит бетонски камен мермер 2 компјутери
  • Неодамнешно

Уттулмарт дијамантско полирање за пескарење за мелење влошки за мелење 4 инчи решетка 100 за гранит бетонски

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Спецификации】- 100мм / 4 инчен дијамант за влажна подлога за полирање 100 2 парче 【Големина】-15мм / 0,6-инчен внатрешен дијаметар, 5мм / 0,2-инчен дебел флексибилен и само-лекав подлога за полирање. 【Апликација】- работи одлично на гранит мермер бетон камен гранит плочки стакло итн. 【Материјал】- Направено со квалитетен дијамант во прав импрегниран во смола, максимум RPM 12000. Име на производот : Подлога за полирање на дијаманти. Материјал : Дијамант во прав, смола, најлон. Max RPM : 12000. Влочки за полирање на дијаманти.