Замената на теглата за замена на основата на дното, компатибилно со Blender Oster Pro 1200
  • Неодамнешно

Замената на теглата за замена на основата на дното, компатибилно со Blender Oster Pro 1200

DEN 197.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен со Дел Остер и Остерзер # 179854-000-000 Оваа замена е компатибилна со Остер Про 1200 основата и поновата мастер серија со моторни отвори од 4,25 инчи. Врвниот отвор на основата мора да биде 4,25 ". Ако е помала, оваа база не би одговарала. Ве молиме, видете 2-та и 3-та слика за да бидете сигурни дека оваа ставка одговара на вашиот блендер. Компатибилен со Остер и Остерзер дел # 179854-000 -000. Оваа замена е компатибилна со Oster Pro 1200 основата и поновата мастер серија со отворање на моторниот врв од 4,25 инчи. Врвниот отвор на основата мора да биде 4,25 “. Ако е помала, оваа база не би одговарала. Погледнете 2 -та и 3 -та слика за да бидете сигурни дека оваа ставка одговара на вашиот блендер. Овој дел за замена е компатибилен со Oster Pro 1200 основата и поновата мастер серија со моторни отвори од 4,25 инчи. Врвниот отвор на основата мора да биде 4,25 ". Ако е помала, оваа база не би одговарала. Ве молиме, видете 2-та и 3-та слика за да бидете сигурни дека оваа ставка одговара на вашиот блендер. Го заменува Дел # 179854-000-000.