Angенски џемпер од рамо на рамо, долг ракав, лабав преголем пулвер плетен плишани скокачи блузи
  • Неодамнешно

Angенски џемпер од рамо на рамо, долг ракав, лабав преголем пулвер плетен плишани скокачи блузи

DEN 68.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : Едно рамо џемпер, преголем, исклучен рамо, ракав за ливчиња, врат на вратот, лабава фитинг, лесна плетена облека, ребрести тело, широко деколте, широко Избор : Нашата продавница Andongnywell има широк избор на елегантни, обични и секси производи за да одговараат на вашите потреби во различни прилики и со нетрпение го очекуваме вашето купување. Натпревар : Добро се совпаѓаат со панталони, шорцеви, фармерки, здолништа, хеланки и така натаму може да оди со сè. Добро примени од современи жени за повеќето прилики од канцелариска работа до секојдневниот живот. Повод : Womenенски плетен скокач погоден за секојдневно, забава, работа, датум, ноќен клуб, одмор. Лесно е да се спарите со слаби хеланки, фармерки, панталони. Beе бидете попривлечни од моделот. Големина : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големина, ве молиме изберете ја соодветната големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта. Ви благодариме! Имајте убав ден!. За жените Andongnywell Tops : Информации за производот : бренд : Andongnywell Категорија : Топ Сезона : Четири сезони Боја : морнарица, розова, црна, беж големина : мала, средна, голема, x-голема, xx-large, 3x-large.fit за повеќето Форми на тело Белешка : Поради поставките на мониторин и мониторирање на дефинициите за пиксели, може да предизвика разумно различно, ве молиме разберете. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно! Содржина на пакет : 1 x женска шифонска блуза кошула врвот, модерен дизајн, ве тера да ве направи повеќе секси, елегантни и убави. Боја : Големина на беж : X-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.