Тобијас Беквит АД Зум, отскокнување и летање од effеф МекБрајд
  • Неодамнешно

Тобијас Беквит АД Зум, отскокнување и летање од effеф МекБрајд

DEN 1264.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Препорачано за возраст од 13 и повеќе години Одличен подарок за волшебниот хобист или професионалец. Тежина на испорака : 0,35 фунти. Дознајте ги внатрешните тајни на вртење со картички, познатиот кат на МекБрајд, Екстремни картички Спин Продукција, цветања, жонглирање со карти и многу повеќе! . Научи за вас од еден од најголемите светски наставници на магијата! Содржина на ДВД : Тетхерстон фрла картичка Специјална подготовка на картички Боби Бакстер на шоуто на Ричиарди, Волш Тарбел Спин-прошетка на џамбо картички, секвенца на палецот, палецот на треперење, Флиш, Флиш, Флејш фан и Спин Бакхенд Фатете го „Спуштањето картичка“ од Хакин вреќа Кикк ѓавол Stick Flick Perfect Spinner Two Rand Spinner Card што се врти на безбедноста на мечот на МекБрајд, кој се вчитува, кои се лажат познатата кат на МекБрајд, кои се караат, кои се караат време приближно.