Longjin надувување на надувување на софата софа за софа за отворено, патување, кампување, пешачење, пикник, двор, езеро, преносен, водоотпорен дизајн против протекување
  • Неодамнешно

Longjin надувување на надувување на софата софа за софа за отворено, патување, кампување, пешачење, пикник,

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✔ 【Ниту една пумпа не е потребна, лесна за надувување】 : Ве молиме, надувајте го дневникот во ветровити услови Ако е ветровит ден, едноставно отворете ја устата на дневникот во ветрот за да се надува. Ве молиме, не трчајте по кругови со раката за рака. Користете вентилатор за да го пополните ако сте дома. ✔ 【Лесно за носење, безбедно и стабилно】 : 440 фунти, може да се користи за две до три лица. Големата големина и заоблен дизајн на овој надувување софа обезбедува стабилност низ целото тело и може да се користи дури и во силни ветрови. Може лесно да се преклопи и става во дополнителна торба за носење за да се носи во секое време, каде било. ✔ 【Внатрешен и отворен】 : Погодно за многу прилики! Совршено за кампување, надворешни скара, пливање на плажа или покрај базенот, забава во задниот двор и многу повеќе. Интерентниот Lounger е исто така еден од најдобрите и неопходни додатоци за кампување, одлични подароци за камперите. ✔ 【Екстремна издржливост】 : Добро плетениот лесен и тенок надувување на надувување е составен од најлон со голема густина 210 T рип-стоп и изграден за да издржи широк спектар на рамни површини, вклучувајќи песок, трева, па дури и чакал. Откако ќе се надуе дневникот, ќе остане надуен најмалку 5-6 часа за да уживаат нашите драги клиенти. ✔ 【Задоволство】 : Веруваме дека ќе бидете многу задоволни од нашиот надувување софа. Секоја од нашите софи со надувување се подложува на строго тестирање на квалитет пред пратката. Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашиот Air Lounger, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви дадеме одговор во рок од 24 часа и ќе го решиме вашиот проблем!.