Вкрстениот знаме на Сен Ендру Шкотска, везена лепенка со прицврстувач за прицврстување на брендот Hook & Loop, кој го поддржува MC Biker Tactical Black & Evergreen Version Amblem Black Border #9
  • Неодамнешно

Вкрстениот знаме на Сен Ендру Шкотска, везена лепенка со прицврстувач за прицврстување на брендот Hook & Loop, кој

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Везена лепенка Куки за поддршка и јамка. Приближни мерки високи 3 1/2 инчи широк x 2 1/4 инчи. Направено во САД со брзи дизајни за услуги. Вклучете Hook & Loop. Лепенка доаѓаат со кука и јамка Шие на делот за јамка во ткаенината (облека, капачиња, торби за книги, итн. Куката доаѓа прикачена на лепенката. Можете да користите секаков вид игла или машина за шиење. Стандарден прилог (сите рабови) - Зашијте се по сите четири рабови за да формирате бод.