Замена на батеријата за SANYO VMES20P VMD8 VMD1 VMES1 VMD5P VM-EX22 VMES20 VED10 VMD66P H100P EX30P VM-EX30 VMPS12 VEMD5 VMD6 VM-EX70P VM-EX33P VEMS1P VEMG1 VMH100P VMD3P VMD3P VMES888P VMD3P VMD3P VMD3P VMES888P VMD3P VMD3P VMD3P VMES888P VMD3P VMD3P VMD3P VMES888P VMD3P VMD3P V
  • Неодамнешно

Замена на батеријата за SANYO VMES20P VMD8 VMD1 VMES1 VMD5P VM-EX22 VMES20 VED10 VMD66P H100P EX30P VM-EX30 VMPS12

DEN 462.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја батерија е со строго откривање на спецификации и употреба на тестирање, апсолутно обезбедете ја безбедна и издржлива употреба на батеријата. Наплата, преку празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Compatible with Models : VMES20 P VMD8 VMD1 VMES1 VMD5 P VM-EX22 VMES20 VED10 VMD66 P H100 P EX30 P VM-EX30 VMPS12 VEMD5 VMD6 VM-EX70 P VM-EX33 P VEMS1 P VEMG1 VMH100 P VMD3 P VMES88 P VMES77 P VM-EX20 P. Димензии : 88,95 x 47,55 x 20,73мм тежина : 260,5 g.0 V, капацитет : 2100m Ah, WH : 12. Сертифициран со ISO9001, ROHS, CE, UN38. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носи нешто именувано батерии. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција во Америка, Азија, Европа, Блискиот исток и Океанија, особено за САД и Канада. - Compatible Model : VMES20 P VMD8 VMD1 VMES1 VMD5 P VM-EX22 VMES20 VED10 VMD66 P H100 P EX30 P VM-EX30 VMPS12 VEMD5 VMD6 VM-EX70 P VM-EX33 P VEMS1 P VEMG1 VMH100 P VMD3 P VMES88 P VMES77 P VM-EX20 P - Compatible Battery Part Number : - Ro HS approved for toxic free . - CE и ISO9001 сертификат за обезбедување на квалитет. Совети пред купување, ве молиме, потврдете го компатибилниот модел и бројот на делот на батеријата внимателно пред да го купите. Ако не сте сигурни, испратете ни е -пошта со детали или слики од батеријата, ние ќе ви дадеме професионални предлози.