Фусанг под закрпи за очи за подуени очи и темни кругови Третмани - 30 парови - Навлажнувачка маска за очите за намалување на фината линија, хидрирајќи под влошки за оч
  • Неодамнешно

Фусанг под закрпи за очи за подуени очи и темни кругови Третмани - 30 парови - Навлажнувачка маска за очите

DEN 111.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

? и енергични очи ? 【Природна и ефикасна формула】 Под влошки за очи, природна и ефикасна формула, содржи колаген, глицерин, мед и други состојки. Може длабоко да ја поправи пределот на очите, да промовира циркулација на крвта, удобно и безбедно за употреба искуство, да ви донесе млади очи и обновена кожа. ? Специјалната формула помага во навлажнување и хидрат на вашата кожа и дава долготрајни резултати, лесно се апсорбира од вашата кожа и се чувствува навлажнета и удобна, заклучена и полна со влага, враќајќи поубаво и самоуверено јас, совршено е за целата кожа видови. ? И отфрлете ја маската за очи, за подобри резултати, ве молиме, оставете ја преостанатата суштина. Се препорачува да ја користите маската двапати на ден или барем еднаш на ден. Услуга】 Ако имате какви било прашања или незадоволство од нашата маска за очи, ве молиме контактирајте не навреме, ние сме среќни што ви даваме задоволителна услуга и најдобро решение, се надевам дека ќе ви донесеме пријатно искуство. ? и енергични очи. ? 【Природна и ефикасна формула】 Под влошки за очи, природна и ефикасна формула, содржи колаген, глицерин, мед и други состојки. Може длабоко да ја поправи пределот на очите, да промовира циркулација на крвта, удобно и безбедно за употреба искуство, да ви донесе млади очи и обновена кожа. ? Специјалната формула помага во навлажнување и хидрат на вашата кожа и дава долготрајни резултати, лесно се апсорбира од вашата кожа и се чувствува навлажнета и удобна, заклучена и полна со влага, враќајќи поубаво и самоуверено јас, совршено е за целата кожа видови. ? И отфрлете ја маската за очи, за подобри резултати, ве молиме, оставете ја преостанатата суштина. Се препорачува да ја користите маската двапати на ден или барем еднаш на ден. Услуга】 Ако имате какви било прашања или незадоволство од нашата маска за очи, ве молиме контактирајте не навреме, ние сме среќни што ви даваме задоволителна услуга и најдобро решение, се надевам дека ќе ви донесеме пријатно искуство.