Јенски фламинго ребрести тренингот јога поставува 2 парчиња облеки Беспрекорна теретана за теретани со високи половини за јога шорцеви со спортски градник сет
  • Неодамнешно

Јенски фламинго ребрести тренингот јога поставува 2 парчиња облеки Беспрекорна теретана за теретани со

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Јенски flamingoribbed вежба за јога сетови : Flamingoworkout комплети за жени 2 парчиња е направено од полиестер, текстурата е мека, отпорна на абење и не е лесна за деформација, може да се протега по волја, 2 парчиња облека за теретани што не се гледаат и градник е многу поддршка . Високо еластично и брзо сушење, дишење и ладно за носење во текот на летото, нема да ви се заглави на вашата кожа. Овој материјал е и мек и компресија, совршен за удирање во салата и не влијае на движењето. Јенски flamingoribbed вежба за јога сетови : Flamingoworkout комплети за жени 2 парчиња е направено од полиестер, текстурата е мека, отпорна на абење и не е лесна за деформација, може да се протега по волја, 2 парчиња облека за теретани што не се гледаат и градник е многу поддршка . Високо еластично и брзо сушење, дишење и ладно за носење во текот на летото, нема да ви се заглави на вашата кожа. Овој материјал е и мек и компресија, совршен за удирање во салата и не влијае на движењето. 2 парчиња облека за теретани - Flamingooutfits се погодни за секојдневно, секојдневно носење или секојдневен активен животен стил како спорт, јога, вежба, фитнес, салата, одење, џогирање, трчање , велосипедизам, бокс, куглање, тенис и секаков вид тренинг, или секојдневна употреба. Замислете, на убав ден, кога спортувате во овие фламингоатлитни костуми, ќе изгледате повеќе младешки и енергични шорцеви од фламингиога поставени совршени за секојдневен активен животен стил. Облека за обука за вежбање 2 парчиња : Оваа облека од Фламинго 2 парчиња за жени нема потреба да се менува од облеката после тренингот, може да се совпадне добро со друга преголема маица, палта, јакни, фустани, качулка, облека. Споделете го овој убав сет за активни облеки со вашите пријатели, семејства, lубовник на нејзиниот роденден, годишнина, летен одмор, назад во Shcool, домаќинство, забава, секој ден. Совршен подарок за жени : Ретро фламингоути за жени 2 парчиња совршен подарок за роденден, Денот на благодарноста, Божиќ и Нова Година за вашата семејна сопруга или девојка.