LED LED осветлени ноки на LED за стрели со 0,244 /6.2мм во внатрешниот дијаметар, вклучен шрафцигер
  • Неодамнешно

LED LED осветлени ноки на LED за стрели со 0,244 /6.2мм во внатрешниот дијаметар, вклучен шрафцигер

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Го олеснува следењето на стрелите ноќе или дневно Се вклопува за стрели со 6,2 мм/0,244 "во внатрешниот дијаметар. Бестринг активиран прекинувач за вклучување. Со 0,244 "Внатрешен дијаметар има голема видливост : Есенцијална алатка за лов на стрелаштво во Дија : .244 инчен батерии : литиум батерии, заменливи долги батерии живот : 48 часа зачудувачки бои : црвена/зелена/сина/жолта/разнобојна (блескава со 7 бои ) Содржина на пакетот 6 × осветлен Nocks1 × шрафцигер.