LED биро LED LED , Контролен панел на допир на табела за ламба USB пополнување на 360 ° Ротација лесен за носење мултифункционален држач за телефон на Penholder, розова
  • Неодамнешно

LED биро LED LED , Контролен панел на допир на табела за ламба USB пополнување на 360 ° Ротација лесен за

DEN 1184.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【USB полнење】 : Со помош на USB кабел, можете да користите мобилна банка за електрична енергија или лаптоп за да наплатите Литиумските батерии се издржливи и можат да се користат без моќ. 【Трајни】 : Вградената висококвалитетна батерија, користејќи дизајн за заштеда на енергија, може да се користи до 8 часа во режим на светло со низок режим, долготрајно осветлување!. 【Ротирајте 360 степени】 : Службената цевка на штанд -ламбата може слободно да се ротира 360 степени, а аголот и висината можат да се прилагодат како што се бара. Можете да ја креирате најдобрата околина за осветлување кога читате или работите. 【Мултифункционален】 : TTHE Мултифункционален дизајн на основата на ламбата може да се користи како држач за пенкало и држач за мобилни телефони за лесно складирање. 【Заштита на очите】 : Дизајнот на емисијата на рамнината може да ја шири светлината широко за да се спречат двојни слики/строј/сјај и други лоши очи. Природната светлина близу до сонцето е мека, дури и за време на долги часови на работа, читање или проучување, може да ги опушти очите без да предизвика замор. 【USB полнење】 : Со помош на USB кабел, можете да користите мобилна банка за електрична енергија или лаптоп за да наплатите. Литиумските батерии се издржливи и можат да се користат без моќ. 【Трајни】 : Вградената висококвалитетна батерија, користејќи дизајн за заштеда на енергија, може да се користи до 8 часа во режим на светло со низок режим, долготрајно осветлување!. 【Ротирајте 360 степени】 : Службената цевка на штанд -ламбата може слободно да се ротира 360 степени, а аголот и висината можат да се прилагодат како што се бара. Можете да ја креирате најдобрата околина за осветлување кога читате или работите. 【Мултифункционален】 : TTHE Мултифункционален дизајн на основата на ламбата може да се користи како држач за пенкало и држач за мобилни телефони за лесно складирање. 【Заштита на очите】 : Дизајнот на емисијата на рамнината може да ја шири светлината широко за да се спречат двојни слики/строј/сјај и други лоши очи. Природната светлина близу до сонцето е мека, дури и за време на долги часови на работа, читање или проучување, може да ги опушти очите без да предизвика замор.