Големина на долар сребрен бакар кинески транспозиција CH023 од Танго Меџик
  • Неодамнешно

Големина на долар сребрен бакар кинески транспозиција CH023 од Танго Меџик

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Транспозиција на сребрена бакарна месинг во големина на еден долар Транспозиција на сребрена бакарна месинг во големина на еден долар. За многу години, магионичарите ширум светот побараа од Танго Меџик да ја направат транспозицијата на сребрен бакар месинг во големина на еден долар. За тоа, беше неопходно да се направи многу квалитетна кинеска монета со големина со еден долар и да се добие и бакарна монета со големина со еден долар. Танго сега прави неверојатна со големина на долар сребрен бакар кинески транспозиција. Тоа му овозможи да се запознае со магичниот пазар овој традиционален и многу добро познат сет на затегнати монети во својата најголема верзија. Комплетот ги вклучува сите потреби за извршување на рутините и врската до видео упатствата. Помислете на сите нови можности што ве чекаат! Уживајте во новата транспозиција на сребрена бакарна месинг во еден долар.