Покриеност со телефон со LONUO, компатибилен со Huawei Nova 8i Case Mobile телефон со магнетски држач за куќиште, заштита од шок од тешка работа, компатибилна со Huawei Nova 8i Tags Tags Tags
  • Неодамнешно

Покриеност со телефон со LONUO, компатибилен со Huawei Nova 8i Case Mobile телефон со магнетски држач за куќиште,

DEN 204.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 100% сосема нов и висок квалитет. Направено од висококвалитетен кожен материјал PU за да ви даде удобна сензација при држење. Компактен, лесен, уникатен стилски дизајн, трендовски и удобно чувство. Заштитете го вашиот вреден телефон од нула, прашина, шок. 【Компатибилни модели】 Случајот за докажување на шок е достапен само компатибилен со телефоните Huawei Nova 8i. Не е компатибилен со другите модели на телефон. Извадете го капакот пред да го користите безжичниот полнач, бидејќи школка не поддржува безжично полнење. Лесен за инсталирање и погодно за носење на производи : -Овој држач за магнетски мобилен телефон е најновиот магнет за магнет за автомобили- куќиште за ротирање на држачот од 360 степени, куќиштето на тврда школка е специјално дизајниран компатибилен со активности на отворено- вградената магнетна плоча може Бидете стабилно adsorbed и може директно да се adsorbed на држачот за магнетно возило. - Заштитете го вашиот телефон, овој случај на целото тело обезбедува заштита од паѓање, шок и прашина, особено со четири армирани агли. Лесен за фаќање и дизајн на анти-лизгање го прави телефонот лесен за фаќање. На сите копчиња, контроли и пристаништа без да го отстраните случајот.