Електрична бања четка за грб за водоотпорен одвојување на безжични тела, издвојувајќи го тушот за длабоко чистење за мажи за убавина со мијалник за грб за жени мажи
  • Неодамнешно

Електрична бања четка за грб за водоотпорен одвојување на безжични тела, издвојувајќи го тушот за длабоко чистење

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Ергономски и водоотпорен】 : Електричен чистач на телото е ергономски дизајниран за да одговара на раката, без лизгање, траен живот, безжично воздржаност, IP67 ниво водоотпорен, лесен за, туш и када може да се користи ★ 3 брзини, 5 глави на четки за да се исполнат различните барања на различни типови кожа, 1 брзина : мала брзина : лице, 2 брзина : средна брзина : дневно, 3 брзина : голема брзина : мелење на кал и капење. 【360 ° Глава за ротирачка четка】 : безжичен електричен грб со струја со 360 степени глава за ротирачка четка, 5 четки, богата пена, дизајн на одвојување, чистење на лицето, капење и кршење на грбот лесно да се справите. 【Силиконски пријателски за кожата】 : Електричниот мијалник за грб е изработен од силиконски, безбеден и нежен пријателски за кожата, рачка од одвојување од 40 см, лесна за миење на задната кожа, бремените жени и старите луѓе можат да уживаат во удобна бања. 【Deep】 : Електрична четка за туширање на телото со силиконска четка глава, брзо пенење, потемелна, автоматска ротација, бесплатни раце, лесно капење, стружење на нозете, отстранување на калус и мртва кожа. 【Ергономски и водоотпорен】 : Електричен чистач на телото е ергономски дизајниран за да одговара на раката, без лизгање, траен живот, безжично воздржаност, IP67 ниво водоотпорен, лесен за, туш и када може да се користи. ★ 3 брзини, 5 глави на четки за да се исполнат различните барања на различни типови кожа, 1 брзина : мала брзина : лице, 2 брзина : средна брзина : дневно, 3 брзина : голема брзина : мелење на кал и капење. 【360 ° Глава за ротирачка четка】 : безжичен електричен грб со струја со 360 степени глава за ротирачка четка, 5 четки, богата пена, дизајн на одвојување, чистење на лицето, капење и кршење на грбот лесно да се справите. 【Силиконски пријателски за кожата】 : Електричниот мијалник за грб е изработен од силиконски, безбеден и нежен пријателски за кожата, рачка од одвојување од 40 см, лесна за миење на задната кожа, бремените жени и старите луѓе можат да уживаат во удобна бања.

Item Type:
Electric Bath Brush
Material:
ABS
Handle Length:
Approx. 40cm/15.7in
Battery Type:
Lithium ion (included)
Battery Capacity:
1200mAh
Gear:
3 Speed Adjustment
Waterproof Level:
IP67 Level
Loading and Unloading Features:
Snap On Disassembly Handle
Brush Head:
5 Large Brush Head
Package List:
1 x Electric Bath Brush:
1 x USB Charging Cable:
1 x Manual:
4 x Brush Head:
Note:
Please allow some errors due to manual measurement.: