LXXSH Европски стил на маса, спална соба за спална соба за постелнина, принцеза пастирска креативна американска свадба во свадбата
  • Неодамнешно

LXXSH Европски стил на маса, спална соба за спална соба за постелнина, принцеза пастирска креативна

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Светилка и обрасци во европски стил ќе ве одведат низ класична Европа и ќе ја почувствуваат палатата Телото на ламбата со смола и децениите на гравура и занаетчии за производство на плочи се посветија на правење прецизни линии и убави криви. Сложените рачно изработени, раскошно врежани детали го истакнуваат вкусот. Избран материјал за смола, висока густина, исклучителна занаетчија за резба, елегантна и прекрасна. Места : лоби, изложбена сала, трпезарија, дневна соба, спална соба, патека, скалила, итн. Функција : Европски стил на ткаенини и обрасци ќе ве одведат низ класична Европа и ќе го почувствуваат палатата. Занаетчии за гравирање и плочи се посветија на правење прецизни линии и убави кривини. Интерициран рачно изработени, раскошно врежани детали го истакнуваат вкусот. Избраниот материјал за смола, висока густина, исклучителна занаетчиска резба, елегантно и прекрасно. , трпезарија, дневна соба, спална соба, патека, скалила, итн. Материјал за производство : ламба за смола + ткаенина Lambshade Color : Asize : 55x33x12cmswitch Тип : Копче за прекинувач за напојување, далечински управувач, затемнување на прекинувачот : Извор на светлина : LED BULBWATTAGE : 0-5 WVOLTAGE : 220 Vpackage Вклучува (пакет) : 1 x Ретро табела LAMBHINT : 1. Поради различни монитори и услови за употреба, може да има некои разлики помеѓу вистинскиот производ и сликата. Поради рачно мерење, оставете грешка од 1-3см.