Златна Врска Без Неред Спреј За Прав Без Талк, 7 мл, Свеж Мирис, Со Формула За Тројно Дејство
  • Неодамнешно

Златна Врска Без Неред Спреј За Прав Без Талк, 7 мл, Свеж Мирис, Со Формула За Тројно Дејство

DEN 167.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вклучува еден (1) 7-мл спреј може На Златна Врска Без Хаос Нога Прав Спреј Свеж Мирис. Доживејте експлозија на свежина на нозете со допир на копче. Единствената формула за тројно дејство се лади при контакт, ја апсорбира влагата и го контролира мирисот* *Ја Апсорбира потта што предизвикува мирис. Формула без талк без парабени или конзерванси. Златна Врска Без Неред Спреј За Прав за Стапала има вентил од 360 степени што прска во која било насока, дури и наопаку. Користете пред вежбање или после туширање за да ги одржите нозете свежи. Дајте им на нозете експлозија на свежина со допир на копче. Златна Врска Без Неред Спреј За Прав За Стапала Без Талк, Свеж Мирис ја апсорбира влагата и се лади при контакт за ослободување од неред од испотени и смрдливи стапала. Овој спреј за стапала доаѓа во чист, свеж мирис за да помогне во контролата на мирисот*. Најдобро Од с, Овој Спреј За Прав За Стапала Со Златна Врска има вентил од 360 степени за да можете да прскате во која било насока, дури и наопаку. Останете ладни и држете ги рацете чисти Со Златен Спреј за Стапала. Сега без талк и формулиран без парабени и конзерванси. * Ја апсорбира потта што предизвикува мирис .