Вера 05032003001 Крафтформ Нерѓосувачки 3335 Шрафцигер Со Дупчиња Од Нерѓосувачки Челик, Ласерски Врв, 4мм Глава, 4 Должина На Сечилото
  • Неодамнешно

Вера 05032003001 Крафтформ Нерѓосувачки 3335 Шрафцигер Со Дупчиња Од Нерѓосувачки Челик, Ласерски Врв,

DEN 160.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нерѓосувачки Шрафцигер Со Дупчиња со крај На погонот со Ласерски Врв, вратило 5/32" х 4" Произведен од 100% нерѓосувачки челик, спречувајќи надворешна ' рѓа предизвикана од употреба на конвенционални алатки кои ги загадуваат нерѓосувачките сврзувачки елементи. Врвот на ласерскиот микро-груб погон каснува во прицврстувачот за да обезбеди совршено вклопување и намалено лизгање. Повеќекомпонентна рачка За Крафтформ, со тврди и меки зони, одговара на обликот на раката за врвна удобност и пренос на вртежен момент со голема брзина. Вера Крафтформ Нерѓосувачки 3335 Дупчиња 5/32 "Шрафцигер е дизајниран да ја задржи' рѓата подалеку. Линијата за нерѓосувачки алат на вера е произведена од 100% нерѓосувачки челик, спречувајќи надворешна ' рѓа предизвикана од употреба на конвенционални алатки што ги загадуваат нерѓосувачките сврзувачки елементи. Уникатниот процес на стврднување со вакуумски мраз на вера ја дава потребната цврстина за индустриски апликации. Врвот на ласерскиот микро-груб погон каснува во прицврстувачот за да обезбеди совршено вклопување и да го намали ефектот на камери. Сите рачни алатки Вера ја карактеризираат заштитената handономска рачка Крафтформ, со тврди и меки зони, што одговара на обликот до раката за врвна удобност и пренос на вртежен момент со голема брзина. Ракувајте со маркетингот на врвот на рачката вклучете симбол на завртки и големина на врвот за лесно да го пронајдете вистинскиот шрафцигер во кутијата со алатки или работното место. Заштитата против превртување во основата на рачката ги спречува шрафцигерите да се тркалаат на работното место. Димензии на шрафцигер : 5/32" ширина на врвот, 3/64 "дебелина на врвот, 4" должина на вратило, 3-7/8 " должина на рачката. Вера-Најдобрите Алатки За Работа!.