Торба Овошје Контејнер Со Одржување На Зеленчук Свежо Патување За Торба Предмети Дома Рачка Патент Кеси: Млеко До Истекување Еднократно Декоративни Сини Запечату?
  • Неодамнешно

Торба Овошје Контејнер Со Одржување На Зеленчук Свежо Патување За Торба Предмети Дома Рачка Патент Кеси: Млеко

DEN 964.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Силикон Кеси За Замрзнување супа : Силиконска Кеса за Запечатување има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. Силиконска Кеса за Запечатување : Силиконска Торба За Храна Декоративна Торба За Закуска Торба За Силиконско Запечатување Еднократно Овошна Кеса Изработена од добар Силиконски материјал, безбедна, без мирис, без штета, издржлива за употреба, долг век на траење. Торба За Зачувување храна : Свежа Торба За Чување Декоративна Торба За Храна Совршена За организирање храна во вашите кабинети, фрижидер, оставата, чајната кујна и многу повеќе. Кеси за ужина : Совршени За организирање храна во вашите ормари, фрижидер, оставата, чајната кујна и многу повеќе. Кујнски Торбички : запечатувачката силиконска кеса може добро да обезбеди зачувување на хранливите материи во храната, вкусовите и соковите. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Силиконска Торба За Складирање-Изработени од висококвалитетен силиконски материјал, безбеден и перат за употреба, совршен за употреба во кујна. - Материјал : Силиконски-Исклучителна изработка и добри материјали обезбедуваат долг работен век и совршени детали. - Погоден за зачувување храна во кујни за домаќинство, храна во фрижидер и складирање против мирис на овошје. - Оваа силиконска кеса доаѓа со дизајн на запечатување, одржувајќи ја храната свежа, лесна за употреба. - Силиконската кеса за запечатување може добро да обезбеди зачувување на хранливите материи, вкусови и сокови во храната. - Боја : Сина-Големина : 11, 50Х9, 50Х5, 50см/4, 52Х3, 73Х2, 16врска информации торба За зачувување Храна Погодна За организирање овошје, зеленчук и друга храна во кујнскиот фрижидер, заштедете време и мака да гледате низ фрижидерот за вашата омилена храна.силиконска кеса За запечатување Чувајте го вашиот фрижидер, замрзнувач, ормар или работна површина уредно со оваа силиконска кеса за храна.