n/LED Убавина Во Живо Емитување Прстен Пополнете Го Светлото Во Собата 20 СМ Пополнете Ја Светлината Пет во Едно
  • Неодамнешно

n/LED Убавина Во Живо Емитување Прстен Пополнете Го Светлото Во Собата 20 СМ Пополнете Ја Светлината Пет во Едно

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Затемнувачки 8" LED Smd Прстен Со широк опсег на затемнување од 1%-100% Специјален led smd дизајн, лесен и пренослив. Постојан погон на струја, мала загуба на енергија. ниска излезна топлина, безбедност и животната средина. Долг работен век од повеќе од 50000 часа. Со армирана флексибилна рака која ќе се движи слободно и никогаш нема да се спушти. Карактеристики : Затемнувачко 8" LED Smd Прстенесто Светло со широк опсег на затемнување од 1% -100% .Специјален led smd дизајн, лесен и пренослив. Постојан погон на струја, мала загуба на енергија.ниска излезна топлина, безбедност и животната средина .Долг работен век од повеќе од 50000 часа.Со армирана флексибилна рака која ќе се движи слободно и никогаш нема да се спушти.Екстра Долг Кабел и Тешки Завртки За Палецот.Со комплет филтер за пластична боја : Портокалово+ Бело широко се применува на надворешно фото светло, светло за полнење во затворени простории, портрет, мода, свадбена уметност, рекламна фотографија, видео за снимање итн.Спецификации : Извор На Светлина : led smd3 бои, затемнување без чекори, бело светло, топло светло, меко светло интерфејс : 1/4 универзални Светилки со дупки со завртки : 64 парчиња облик : Дијаметар На Рингутер : 8 ИНЧИ/20 cm Total Моќност : 5w напојување 5vcolor Температура : 3200 K-5500 KDimmable : Desdimming опсег : 1% -100% Вкупно осветлување : 3600 LMCRI (индекс на рендерирање на бои) : >83АДАПТЕР : универзалфото студио светло означува видео, портрет и фотографија на производи големина : *Минимална работна висина 51 см*највисоката Работна Висина Е 127 см*ЦРНИОТ селфи стап се намалува 22,5 см* вклучен е пакет долг 100 СМ : 20 см прстенесто светло*1 Топчеста Глава*1усб *1селфи стап*1мини СТАТИВ*1 бленда за bluetooth*1 клип за телефон*1.