Јастреб 2-1 бамбус Послужавник/Плоча/Сечење одбор во собата…
  • Неодамнешно

Јастреб 2-1 бамбус Послужавник/Плоча/Сечење одбор во собата…

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заштитете ги врвовите на масата и шалтерите од плочата фахита со жешко леано железо Послужавник за сервирање може да се користи за држење овошје, ореви, леб и јаглен, може да собере и чинија или чаша чај. со вградени 2 странични рачки, лесни за подигање дури и кога фиоката е на рамен шалтер. Носејќи длабока кафеава боја со привлечно зрно, оваа прекрасна чинија со природен изглед дава топол, богат допир на секоја маса или дисплеј за храна за секоја пригода. Користете ги овие послужавници и послужавници како даска за храна, за мезе за сервирање десерти, натопи дури и суши. Одлично за забава, подарок за мама, подарок за затоплување на куќата, подарок за роденден, божиќен подарок, готвење, празници. Направено од 100% природен, еколошки бамбус, ниту едно дрво не беше повредено за производство на нашите послужавници. бамбусот е исто така еден од најобновливите ресурси во светот. Табла за сечење : нежниот бамбус нема да ви ги затапи ножот и приборот за јадење. и се чувствува лесно да се намали. На таблата нема да има гребнатини и траги, исто така сигурно цврсти и издржливи, одлично ќе функционира за потребите на вашите даски за сечкање. Рачно миење со благ сапун топла вода, за продолжен век на траење на послужавник користете бамбусово масло повремено. Ве молиме, не го пренесувајте во топла вода или машина за миење садови, за да избегнете каква било штета за таблата. 4-Пакување : Нарачката содржи вкупно 4 тривети. Големина на бамбус тривета : 27смх19смх1, 1см/10,6"Х7, 5" Х0, 4 бамбус тривет може да се користи како даска за сечење.