Комплет За Резба Од Тиква w 11 Двострани Парчиња-Професионално Вајање, Сечење И Резба На Ножеви За Ноќта На Вештерките За Есенски Џек-О-Фенери , Тикви, Украси За Деца и
  • Неодамнешно

Комплет За Резба Од Тиква w 11 Двострани Парчиња-Професионално Вајање, Сечење И Резба На Ножеви За Ноќта На Вештерките

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплет За Резба Од Тиква за ноќта на вештерките - 11 двострани парчиња (21 Комплет Алатки) - луксузни резби и резби за сечење ќе создадат импресивни обрасци за плашлив Џек-О-Фенери и украси од тиква Безбедни и Лесни за Употреба - алатките за Резба се издржливи и имаат дрвени рачки со лесен зафат, совршени за вајање со контрола и украсување со детали. Забава За Целото Семејство-Професионален комплет за снабдување со алатки од тиква ќе му обезбеди на вашето семејство забавна активност оваа празнична сезона. Алатките се одлични за почетници или експерти. Повеќенаменски Комплет - Комплет е совршен за тикви, глина, керамика, уметност и занаети и многу повеќе - Одличен занаетчиски подарок за деца или возрасни - Совладајте ги своите вештини за резба со овој уникатен комплет. Висококвалитетни Сечила и четки со совети и рабови со различна големина ќе ви овозможат да креирате најточни дизајни и специфични детали.