Стенес Блинг Паричник Телефон Случај Компатибилен со Google Pixel 4 XL-Стилски-3d Рачно Изработени Пеперутка Bownot Цвеќиња Кожа Покритие со Заштитник На Екранот &засилувач; ?
  • Неодамнешно

Стенес Блинг Паричник Телефон Случај Компатибилен со Google Pixel 4 XL-Стилски-3d Рачно Изработени

DEN 351.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработен случај компатибилен со Вашиот Google Pixel 4 XL 6,3 инчи 2019 година. Овој случај користел над сто кристали и декори за да постигне највисок квалитет и детали. Модерните дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!. Висококвалитетните кристали ја рефлектираат светлината и даваат луксузно, гламурозно чувство. Направено за совршено да одговара на вашиот уред, додека сепак дава пристап до копчињата и портите. Сенс - ТЕ, Компанијата За Луксузни Случаи СТЕНЕС : СТЕНС е регистрирана трговска марка заштитена Со ЗАКОНОТ ЗА Трговски Марки НА САД. Сите случаи на СТЕНИ се 100% рачно изработени и секој случај е направен со најквалитетни кристали и материјали. Секој скапоцен кристал е прикачен на случајот внимателно од нашите професионални уметници имајќи го предвид модниот вкус. Сите кристали и додатоци се силно прикачени со нашиот специјален направен лепак кој нема лесно да падне. Стенес Блинг Паричник Телефон Случај за Google Pixel 4 XL - СТИЛСКИ - 3d Рачно Изработени Кристал Кристал Дијамант Дизајн Решетки Женски Серија Магнетни Паричник Кредитна Картичка Слотови Пати Штанд Кожа Капак Случај за Google pixel 4 XL 6.3 инчен 2019 Со Кабел Жица Заштитник [4 Пакет] & Заштитник На Екранот [2 Пакет] МАТЕРИЈАЛИ И ИЗРАБОТКА : ние користиме мешавина од 100% АВТЕНТИЧНИ Кристали И Висок Квалитет *Блинг* Кристали И СПЕЦИЈАЛНИ НАПРАВЕНИ ДОДАТОЦИ / ДЕКОРИ. Одвојте се од толпата со футрола ОД СТЕНИ што ги одразува вашите вкусови и страсти. Некоја верзија со други слични слики на производи за да го одрази дизајнот на производот, но ние ќе се потрудиме да дозволиме предметите Да се чувствуваат Посебно И Искра И Убаво. Пакетот содржи : - 1 * Мода Кожа Блинг Телефон Случај за Google pixel 4 XL - 1 * Специјални СТЕНЕС ЛОГОТО Ретро Приклучок За Прашина (Случаен) - 1 * Рачен Ремен-2 * Заштитник На Екранот-4 * Кабелска Жица Заштитник 90 ДЕНА ГАРАНЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ И 100% ГАРАНЦИЈА ЗА СРЕЌА, Доколку поради некоја причина не сте задоволни со какви било производи ОД СТЕНЕС, ве молиме не двоумете се да не контактирате.