10 Пакувајте Црна Тврда Кутија За Подароци со Капак За Магнетно Затворање 7 х 5 х 1.6 Правоаголни Кутии за Подароци Со Сјајна Завршница
  • Неодамнешно

10 Пакувајте Црна Тврда Кутија За Подароци со Капак За Магнетно Затворање 7 х 5 х 1.6 Правоаголни Кутии

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МАГНЕТНО ЗАТВОРАЊЕ : овие кутии за свадбени услуги доаѓаат со силна вградена магнетна заптивка што ќе ја држи кутијата затворена ЗАБЕЛЕШКА : ЛЕНТАТА не Е Вклучена. ЛЕСНО ЗА СКЛОПУВАЊЕ : Овие кутии се испраќаат рамно и се собираат за неколку секунди, само подигнете ги страните нагоре, извадете ја белата лента и притиснете го само-печатот за да се запечати. Супер едноставно и супер чисто!. СЈАЈНА ЦРНА ЗАВРШНИЦА : овие прекрасни сјајни црни кутии за подароци ќе ги воодушеват вашите гости и ќе ја однесат вашата забава или туширање на следното ниво!. ГОЛЕМИНА : внатрешноста на кутијата е со димензии 6,75 х 5,2 инчи; совршена големина за полнење со услуги, бонбони или чоколадо или за употреба како кутија за подароци. (Забелешка : лентата не е вклучена). КОРИСТЕТЕ : нашата кутија за забави е совршена кутија за услуги за невестински туш, чоколадни услуги за роденденски или свадбени задоволства за гостите. Тие се исто така одлични кутии за подароци за мали подароци како парфем или накит. Црна кутија за подароци го дава тој елегантен дизајн и најсовремена. Тоа е совршена рамнотежа за да ги комплиментирате вашите предмети внатре. Ја сакаме оваа кутија за подароци затоа што прави многу повеќе отколку да обезбеди употреба. Тоа е само завршниот допир, што претставува софистицираност и класа. Без разлика дали размислувате за подарок за водителка, кутија за подароци. без оглед на потребата или приликата што сте покриени. Кој е подобар начин да бидете покриени отколку со класа? Среќно давање!.