Сицилијански Стил Лимон Пластични Клипборди Со Метален Клип Големина На Буква Таблата Со Исечоци Со Низок Профил Штипки За Деца Канцеларија Училница Декоративни-?
  • Неодамнешно

Сицилијански Стил Лимон Пластични Клипборди Со Метален Клип Големина На Буква Таблата Со Исечоци Со

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

* * Стандардна Големина И Лесно Носење q : 12,5 x 9 во стандардна големина, оваа таблата со исечоци од тврда плоча може да собере до 80-100 листови хартија А4 или големина на букви Цврст и лесен, одговара на повеќето актовки, лесно носење. * * Дебел и Издржлив Пвц Материјал : Изработен од висококвалитетна акрилна (ПВЦ) плоча со дебелина од 0,25 см. Оваа табла со исечоци нема да се гребе толку лесно како лошата пластична табла. Издржлив и може да се користи долго време. * ● Метален Клип И Лесно Закачување● : оваа таблата со исечоци има рамен метален клип, кој може да ја држи хартијата за да спречи паѓање. Кука што може да се повлече на врвот, може да се закачи директно на ѕидот и да се складира кога не е потребно. * * Удобно држење и Симпатично Печатење : Мазна површина со заоблени рабови и агли, обезбедувајќи удобно држење. Таблата со исечоци од тврда плоча отпечатена со јасни слатки дезени, фахион и елегантна. * * Повеќенаменски И Идеален Подарок : Идеален За канцеларија, училница, семинар, деца, студенти, наставници, медицинска сестра или други љубители на канцелариски материјал. Исто така одличен божиќен подарок, подарок за роденден, подарок за денот на резервоарите. Покажете го вашиот беспрекорен вкус со нашата табла со исечоци!. * Големина : 12,5 х 9 во *Материјал : пвц материјал, акрилна табла *Карактеристики : - - - Рамен метален клип : држете до 80-100 листови хартија Со големина А4 или буква без да испуштите. - Кука што се повлекува : Виси на ѕидот за да заштеди простор, се складира кога не е потребно. -0,25 см дебела цврста табла со исечоци : мазна површина и заоблени рабови, што не е толку лесно да се гребе како пластичната плоча, спречуваат абразија. - Извонредно и јасно печатење : покажете го вашиот моден вкус и ќе ви донесе добро расположение. - Широко Користен : таблата со исечоци е многу погодна за канцеларија, училиште, училница, деца, наставник, медицинска сестра,лекар. - Идеален подарок : уникатен дизајн направете ја оваа таблата со исечоци за одличен божиќен подарок, подарок За Денот на Благодарноста, подарок За Ноќта на Вештерките, подарок за роденден.