Терокса Паричник Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy A54 5G Со Држач За Картички Преклопен Kickstand [Рфид Блокирање] Заштита На Слајд Капакот На Камерата
  • Неодамнешно

Терокса Паричник Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy A54 5G Со Држач За Картички Преклопен Kickstand [Рфид Блокирање]

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Quotibility : Паричник Картичка Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy A54 5 G FRID Функција За Заштита : Повеќето Кредитни Картички, Дебитни Картички ,d Карти се поставени-ВО рфид чипот, читачот НА РФИД лесно може да ги прочита информациите за картичките во рамките на 10 стапки(околу 3м) без да ги допира. Овој случај е дизајниран да ги заштити информациите за вашите картички од кражба со блокирачки материјал на технологијата ЗА заштита НА РФИД. Заштита на фотоапаратот : дизајнот на лизгачки капак на објективот ја штити камерата од гребнатини, а исто така спречува ѕиркање и приватност и избегнува истекување на приватноста. `+Преклопен Штанд За Удари : куќиште Галакси А54 со вграден држач за удари значи да имате удобност без раце! вертикалниот и хоризонталниот држач е совршен за целосно ослободување на рацете додека видео повикувате или гледате емисии. Аглите на гледање прилагодливи, можат да ви донесат погодно искуство за гледање.Kickstand може да се преклопи кога не е во употреба, многу погодно. `+Услуги на клиентите, ние обезбеди 180 дена гаранција. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го поправиме вашето прашање во рок од 24 часа. Quatibility : Паричник Картичка Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy A54 5 G ® FRID Функција За Заштита : Повеќето Кредитни Картички, Дебитни Картички ,d Карти се поставени-ВО рфид чип, rfid читачот лесно може да ги прочита информациите за картичките во рамките на 10 стапки(околу 3m) без да ги допира. Овој случај е дизајниран да ги заштити информациите за вашите картички од кражба со блокирачки материјал на технологијата ЗА заштита НА РФИД. Заштита на фотоапаратот : дизајнот на лизгачки капак на објективот ја штити камерата од гребнатини, а исто така го спречува ѕиркањето и приватноста и избегнува истекување на приватноста. kickstand : galaxy a54 случај со вграден kickstand значи да имате удобност без раце! вертикалниот и хоризонталниот држач е совршен за целосно ослободување на рацете додека видео повикувате или гледате емисии.