Алипис 3 парчиња Кутија За Складирање Фиоки За Плакари Кутии За Складирање Облека Организатор На Облека Фиоки За Корпи За Складирање Чорапи Кутија За Чување Гардер
  • Неодамнешно

Алипис 3 парчиња Кутија За Складирање Фиоки За Плакари Кутии За Складирање Облека Организатор На Облека

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

неткаени ткаенини Мала Кутија За Чорапи : може да ви помогне да ја одржите вашата долна облека и други некои предмети уредно организирани и лесни за наоѓање, квалитетен материјал од Неткаени ткаенини, силен и издржлив. Контејнери За Облека За домаќинство : Не избледува, отпорност на кинење и може да складира многу работи, како што се долна облека, чорапи, гаџети,. Кутија За Складирање Гардероба : Не избледува, отпорност на кинење и може да складира многу работи, како што се долна облека, чорапи, гаџети,. Кутија За Сортирање чорапи : Сортирајте долна облека, градници, чорапи, вратоврски, шалови, кошули, маици, долна облека, додатоци, Задоволете ги вашите различни потреби. Кутии за Складирање ткаенини : одличниот процес на производство го прави да има добри перформанси и ви дава добро чувство за искуство во користењето. Список на пакети 1 x l кутија за складирање 1 x m кутија за складирање 1 x s Карактеристики на кутијата за складирање - организатори на Фиоки со Различна големина можат да бидат чување и организирање на различна долна облека, чорапи, гаќи, вратоврски, ремени, шалови, облека за бебиња и други предмети кутија за складирање фиоки. - Добро за организирање на вашите чорапи, долна облека кога ќе завршите со перење и лесно пристап до нив додека ви треба куќиште за долна облека за домаќинство. - Големина : 14, 50Х14, 50Х12, 00см/5, 70Х5, 70Х4 крпа за складирање коцки. - Материјал : неткаени ткаенини гардероба долна облека организатори-Големина : 28, 00Х28, 00Х12, 00см/11, 00Х11, 00Х4 кутија за складирање градник. - Боја : беж кутија за долна облека за фиоки - лесна и лесна за носење. Кога не е во употреба, можете да го преклопите за да заштедите простор. Лесен за преклопување, лесен за чување, не зафаќа вселенска долна облека. - Кутијата за складирање долна облека не зазема многу простор и може да ви даде уреден сад за складирање долна облека во просторијата. - Големина : 28, 00Х14, 50Х12, 00см/11, 00Х5, 70Х4 организатор на фиоки за гаќи.