Инсинкератор 14495 Вентил За Вода, 120v, 9 Висина, 6 Ширина, 5 Должина
  • Неодамнешно

Инсинкератор 14495 Вентил За Вода, 120v, 9 Висина, 6 Ширина, 5 Должина

DEN 4499.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вистински оем замена дел Инсинкератор е најголемиот светски производител на отстранувачи на отпад од храна и инстант диспензери за топла вода за домашна и комерцијална употреба. Користете вистински оем делови за сигурност и сигурност на безбедноста. Insinkerator 14495 Вентил За Вода, 120v In Sink Erator е најголемиот светски производител на отстранувачи на отпад од храна и диспензери за инстант топла вода за домашна и комерцијална употреба.