12 парчиња Ретро Акрилни Шноли За Коса Автоматски Голем Клип За Коса Елегантен Француски Дизајн Барети За Жени Дами
  • Неодамнешно

12 парчиња Ретро Акрилни Шноли За Коса Автоматски Голем Клип За Коса Елегантен Француски Дизајн Барети За Жени

DEN 191.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ќе добиете 12 парчиња француски шноли за коса во 12 различни дезени и разни бои, кои можат да ги задоволат вашите дневни потреби за совпаѓање, можете да изберете различни дезени и бои за украсување на вашите фризури Нашите ретро шноли за коса за жени се изработени од акрилна и автоматска стегалка со вечна луксузна завршница,рачно изработена,цврста,издржлива,лесна,многу удобна за носење,без лизгање. Секоја шнола е околу 3,54 х 0,87 инчи/ 9 см х 2,2 см (Л х Ш), многу мала тежина. Гроздобер голем сет за фиба ви помага да ја држите косата поцврсто и полесно, но не премногу цврсто, без да се грижите за лизгање, одржување на косата во добра состојба и помагање да создадете повеќе фризури. Едноставни стилски клипови за коса поставени со уникатен француски дизајн, тоа е прекрасен подарок за вашите семејства, пријатели, девојка, сопруга, мајка, ќерка, сестра и себе си. Шнолите за коса се изработени од висококвалитетен акрилик. Површината на овој акрилен материјал е обоена, ќе изгледа многу мазно и нема лесно да се изгреба. Нашите пролетни клипови можат да се прилагодат во големина, без разлика дали имате густа коса или тенка коса, лесно може да се контролира.