Клајн Алатки Надополнување На Фаровите Ткаенина Ремен 400 Лумени На Целиот Ден Траење &засилувач; 31737 Виткање Удар Видов/Гипс Картон Видов, Рака Видов Со Заклучување
  • Неодамнешно

Клајн Алатки Надополнување На Фаровите Ткаенина Ремен 400 Лумени На Целиот Ден Траење &засилувач; 31737 Виткање

DEN 1344.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производ 1 : ПОЛНЕЊЕ 400 ЛУМЕН АВТОМАТСКО Исклучување ПРЕДВОДЕНА Фарова има 3 режими : Целосно вклучување/Засилување на 400 лумени за 4 часа, Рефлектор на 200 лумени за 12 часа и 22 часовно Рефлектор за време на траење на 100 лумени Производ 1 : Фарот автоматски се исклучува по 3 минути при силна светлина преку технологија за автоматско сензори, продолжувајќи го траењето на батеријата (функцијата може да се оневозможи со држење на копчето за вклучување 10 секунди). Производ 1 : мерачот На Батеријата го означува нивото на траење на батеријата со ОБОЕНИ LED светла. Производ 1 : Паметно дизајнираната заграда за фарови, исто така, се прицврстува директно на Тврдите Капи на Клајн (оние опремени со систем за загради). Производ 2 : преклопната пила со издржливо сечило од јаглероден челик е цврста како и пилите за фиксирање на сечилото. Производ 2 : рачната пила има побрзо сечило за сечење со тројно мелени заби и способност за сечење во двете насоки. Производ 2 : механизмот За Заклучување го прицврстува сечилото отворено на 125 степени и целосно отворено на 180 степени. Производ 2 : Преклопената пила го спречува сечилото да пробие преку торбички и вреќи со алати. Фаровите За Полнење На Клајн Алатки обезбедуваат три режими за да одговараат на вашата задача : светло, 22-часовно рефлектор; посветло 12-часовно фокусирано рефлектор и супер-светол режим на засилување од 400 лумени. Ќе знаете кога е време да ја наполните светилката, бидејќи LED светлата на мерачот на батеријата јасно покажуваат колку батерија ви останува. Прилагодливиот ремен за ткаенина е удобен и има доволно силиконски ткаење за да го задржи на место.