КВИНЛУКС ПЕРИКИ Мед Русокоса Омбре Боја Кадрава 13х6 ХД Транспарентна Чипка Предна Човечка Коса Перика 1Б/4/27 Боја Длабок Бран Бразилска ХД Фронтална Перика За Жени Н
  • Неодамнешно

КВИНЛУКС ПЕРИКИ Мед Русокоса Омбре Боја Кадрава 13х6 ХД Транспарентна Чипка Предна Човечка Коса Перика 1Б/4/27 Боја

DEN 5471.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1ХД Транспарентна Чипка, Одговара На сите Кожи, п? Мека и Дише. 13х6 Чипка Фронтална Перика, Длабока Разделба како целосна чипка перика.100% Бразилска Човечка Коса, Мек, Здрав Крај, Без Сува, без фоликул, без заплеткување Без пролевање.Просечна големина на капачето на залиха, Мало капаче/Големо капаче, ве молиме контактирајте не пред да нарачате.Време На Испорака : 3-5 Работни Дена.(Премиер 1-ден превозот, 2-ден превозот и стандард превозот). Големина : 24" Боја : 1б/4/27 Боја Просечна големина капа одговара на Сите глави со чешли и прилагодливи ремени, HD Транспарентна чипка капа со бебешка коса стандардни Спецификации За Коса : 1)Тип : бразилска човечка коса 13Х6 чипка фронтална перика 2)Коса : 100% човечка коса 3)Текстура : Кадрава 4)Чипка Боја : HD Транспарентна чипка капа 5)Густина На Косата : 150% густина 6)Должина На Коса : 24 инчи 7)боја : 1б/4/27 Боја8)големина на капачето : средна големина на капачето во стандардно (ако ВИ Треба Големо Капаче или мало капаче,ве молиме контактирајте не Пред Да Купите) 9)Обем : 22.25" 10)напред до тилот : 14.5" 11)уво до уво (Вкрстено Чело) : 12.5" 12)уво До уво (вкрстен врв) : 12.75" 13)храм до Храм (преку грбот) : 15" 14)заден дел Од Тилот : 5,5" 15)перики без лепак : 13х6 Чипка Фронтална перика Со чешли, прилагодливи Ремени Лесни За Носење 16)Содржина : 1 перика во КУТИЈА ако имате какви Било прашања, ве молиме пишете Ни Директно, ние Ќе ви одговориме Што е Можно поскоро. ако не, ќе ја организираме нарачката по средна големина на капачето и средно кафеава боја на капачето.Фала!!! Насоки 1. Редовно мијте ја и длабоката состојба на косата. Нежно расплетувајте ја косата со раце пред миење. Не ја тријте или извртувајте косата 3. Додадете благ шампон во ладна вода и внимателно измијте ја косата додека не се исчисти. Косата треба да се исуши природно. Не се изложувајте на сонце или сушете со фен за коса. Ставете масло од арган на мека коса после миење. Нежно исчешлајте ја кадравата коса со прстите од врвот до крајот.