Оем Феникс Контакт 3036039,
  • Неодамнешно

Оем Феникс Контакт 3036039,

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3036039, заштитен проводник двостепен терминален блок-метод на поврзување : врска Со Пружина-кафез-пресек : 0,08 мм2-6 мм2-АВГ : 28-10-ширина : 6,2 мм-боја : зелено - жолто-тип на монтирање : НС 35/7, 5-НС 35/15 (5 ставки)