Гајби Симпатична Цртана Лента За Глава Каваи Бела Кадифена Глава За Жени Девојки Шминка За Лице Спа Туш Миење Лице Додатоци За Коса
  • Неодамнешно

Гајби Симпатична Цртана Лента За Глава Каваи Бела Кадифена Глава За Жени Девојки Шминка За Лице Спа Туш Миење Лице Додатоци

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Каваи Лента За Глава : Модни И слатки цртани ленти за жени и девојки Носете го кога одите на училиште, фотографирате, шетате, пазарувате итн. Мека и Удобна : кадифена завршница, мек материјал со обложен внатре, прекрасни додатоци за коса за девојчиња и жени. Флексибилната лента може лесно да се истегне, не премногу тесна и премногу лабава, ја прави удобна за носење долго време без стискање. Завитканите краеви нема да ја повредат вашата кожа. Мултифункционална Лента За Коса : носењето на ова додека го миете лицето е само еден начин да го користите. Исто така, може да ви се најде за апсорпција на пот за време на јогата или одржување на косата на место додека нанесувате шминка. Лесно може да ја поправи вашата коса при отстранување на шминка, миење лице, нанесување маска за лице и спа центар. Јога лента за глава, која совршено може да ја организира вашата коса кога спортувате. Дневни слатки додатоци за коса, можете да ја користите како дневна лента за носење, симпатична и уникатна. Идеален Избор За Подарок : Овие подуени ленти за глава се дизајнирани во прекрасни дезени и светли бои. Тоа е одличен идеален подарок за вашата мајка, сестра, сопруга, девојка или други женски пријатели. Големини : нашите ленти за глава се со големина за да одговараат на повеќето луѓе затоа што се многу флексибилни и еластични за да можат да ги носат речиси секој. Карактеристики : Пакетот вклучува : 1 x симпатични ленти за глава спецификации : 5,5 x 1,8 инчен материјал : Кадифена боја : како што покажаа сликитепогодни прилики : оваа спа ленти за лице се широко применети во секојдневниот живот, тие исто така можат цврсто да ја држат вашата коса на место додека се шминкате, миете лице, читате, пишувате или работите домашни работи.