Смешна Годишнина Картичка, Уникатна Годишнина Картичка За Двојка, Среќна Годишнина Картичка
  • Неодамнешно

Смешна Годишнина Картичка, Уникатна Годишнина Картичка За Двојка, Среќна Годишнина Картичка

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Картичката е изработена од хартија од 300 gsm C1 S, лесна за пишување Големина( Преклопена) : 8 х 5,3 инчи 20,5 х 13,5 см. Вклучува дополнителен црвен плик во случај да сакате да ја испратите вашата картичка. Смешна честитка за него/неа. Сигурно ќе донесе голема насмевка на неговото / нејзиното лице!. Картичка завиткана во заштитен целофан ракав. 100% гаранција За Задоволство.