Флекс-Брус Цилиндар Топката-Брус 46-48мм За СУЗУКИ РМ85 2012-2013
  • Неодамнешно

Флекс-Брус Цилиндар Топката-Брус 46-48мм За СУЗУКИ РМ85 2012-2013

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Брзо и ефикасно одглазирање и завршување на брусењето, обезбедувајќи конзистентна шема на вкрстени отвори за задржување на маслото и седишта на прстените на клипот Топката брус стил карактеристики 320 ронки глобули на силиконски карбид што го прави совршен за челични ракави и никасил обложени цилиндри. Неколку големини достапни за оптимално поставување на отворот на цилиндерот. Лесен за употреба брус за цилиндри што може да се закачи на стандардна рачна вежба или преса за вежба.